Övriga svenska inomhustävlingar 2011
24.5 ESKILSTUNA (Eskilstunaserien 3) | Resultat
OBS: Inomhus.
26.4 HUDDINGE (Storängsös 21) | Resultat
22.4 ESKILSTUNA (Industrisanerings Ungdomsspel) | Resultat
19.4 HUDDINGE (Storängsös 20) | Resultat
16.4 VÄSTERÅS (Quicknet-spelen) | Resultat
16.4 UDDEVALLA (Höjdtävling) | Resultat
12.4 HUDDINGE (Storängsös 19) | Resultat
9.4 HUDDINGE (Storängsös 18) | Resultat
8.4 ESKILSTUNA (Klubbtävling) | Resultat
5.4 HUDDINGE (Storängsös 17) | Resultat
2-3.4 HUDDINGE (Sista Chansen) | Resultat
2.4 HELSINGBORG (Kretsmästerskap) | Resultat
29.3 HUDDINGE (Storängsös 16) | Resultat
27.3 KALMAR (Mini-LM 2) | Resultat
26.3 NYKÖPING (Vintersportspelen) | Resultat
26.3 GÖTEBORG/FH (ÖIS Hundramanna) | Resultat
26.3 HANDEN (Haninge Open) | Resultat
26.3 NYBRO (Mini-LM 1) | Resultat
26-27.3 ÖREBRO (Mars-spelen) | Resultat
23.3 BORÅS (Resultattävling) | Resultat
22.3 HUDDINGE (Storängsös 15) | Resultat
21.3 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap 4) | Resultat
20.3 LINKÖPING (CampusCampen) | Resultat
19-20.3 ÖREBRO (Nordeamästerskap Svealand) | Resultat
19.3 BOLLNÄS (Nordea-spelen) | Resultat
19.3 LULEÅ (Arcuskampen) | Resultat
OBS: Överlång bana!
16.3 VÄXJÖ (KM Växjö LK) | Resultat
OBS: Överlång bana.
15.3 BORÅS (Resultattävling) | Resultat
15.3 HUDDINGE (Storängsös 14) | Resultat
12-13.3 FALUN/L (Falu Kuriren-spelen) | Resultat
Dag 1
12-13.3 UDDEVALLA (Nordeamästerskap Götaland) | Resultat
12-13.3 SÄTRA (UDM mångkamp) | Resultat
12-13.3 FALUN/L (Falu Kuriren-spelen) | Resultat
Dag 2
12.3 LERUM (Minikampen) | Resultat
10.3 SÄTRA (Vinthundsvintern 3) | Resultat
8.3 HUDDINGE (Storängsös 13) | Resultat
6.3 FINSPÅNG (Kanonspelen) | Resultat
5.3 HALMSTAD (Halmstad Indoor) | Resultat
5.3 ÖREBRO (Kuliga Hoppgalan) | Resultat
5-6.3 GÖTEBORG/FH (Löplabbet Inomhus) | Resultat
5.3 VÄXJÖ (Barntävling) | Resultat
5.3 VÄXJÖ (Resultattävling) | Resultat
1.3 HUDDINGE (Storängsös 12) | Resultat
28.2 UMEÅ (3000m) | Resultat
28.2 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap 3) | Resultat
24.2 GÖTEBORG/FH (2011-02-24) | Resultat
22.2 BOLLNÄS (Nordic Gym Games) | Resultat
22.2 HUDDINGE (Storängsös 11) | Resultat
16.2 SKELLEFTEÅ (IPRK 3) | Resultat
15.2 HUDDINGE (Storängsös 10) | Resultat
13.2 MOTALA (Team Sportia-spelen) | Resultat
13.2 SÄTRA (Raka Spåret) | Resultat
13.2 GÖTEBORG/FH (UDM) | Resultat
12.2 KARLSTAD (Folksam-spelen) | Resultat
12-13.2 MALMÖ/A (Atleticumspelen) | Resultat
12.2 GÖTEBORG/FH (Road to Göteborg 2013) | Resultat
12.2 SÄTRA (Lilla XL-Galan) | Resultat
12-13.2 KARLSKRONA (KA2-spelen) | Resultat
12-13.2 HAPARANDA (Nordeamästerskap Norrland + Norrlandsmästerskap) | Resultat
12.2 UDDEVALLA (Invigningstävling) | Resultat
11.2 LINKÖPING (KM IFK) | Resultat
11.2 LINKÖPING (KM 1500m) | Resultat
9.2 SUNDSVALL (Sundsvallsmästerskapen) | Resultat
9.2 VÄXJÖ (Onsdagstävling 4) | Resultat
8.2 HUDDINGE (Storängsös 9) | Resultat
7.2 SKELLEFTEÅ (IPRK 2) | Resultat
6.2 ESKILSTUNA (UDM) | Resultat
6.2 FALUN (JDM/VDM 3000m) | Resultat
5.2 MALMÖ/A (Malmö Indoor) | Resultat
5-6.2 GÖTEBORG/FH (Göteborg Inomhus) | Resultat
5.2 KARLSTAD (Karlstad 6-timmars) | Resultat
5.2 ESKILSTUNA (Eskilstuna Indoor Games) | Resultat
5.2 UMEÅ (IFK Umeås öppna KM) | Resultat
5.2 ÅS (ÖGIF Inne) | Resultat
5.2 BOLLNÄS (Bahco-spelen) | Resultat
5-6.2 SÄTRA (Hammarbyspelen) | Resultat
5-6.2 VÄXJÖ (JDM-UDM) | Resultat
OBS: Överlång bana.
5.2 VELLINGE (Vellinge Indoor) | Resultat
4.2 LINKÖPING (DM 3000m) | Resultat
2.2 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap 2) | Resultat
2.2 VÄXJÖ (Onsdagstävling 3) | Resultat
OBS: Överlång bana.
1.2 HUDDINGE (Storängsös 8) | Resultat
31.1 VÄSTERÅS (Hopptävling) | Resultat
31.1 LERUM (Resultattävling) | Resultat
30.1 UMEÅ (DM) | Resultat
30.1 FALUN (DM) | Resultat
29-30.1 NORRKÖPING (Norrköping Indoor Games) | Resultat
Dag 2
29.1 FALUN (Team Sportia-spelen) | Resultat
29-30.1 ÅS (Hissmoforsspelen) | Resultat
Dag 2
29-30.1 ÅS (Hissmoforsspelen) | Resultat
Dag 1
29-30.1 NORRKÖPING (Norrköping Indoor Games) | Resultat
Dag 1
29-30.1 MALMÖ/A (Pallasspelen) | Resultat
29.1 SÄTRA (Vinthundsvintern 2) | Resultat
29.1 FALKÖPING (Frejaspelen) | Resultat
29-30.1 SÄTRA (FormenKollen) | Resultat
29-30.1 VÄSTERÅS (DM Uppland) | Resultat
29.1 LILLA EDET (Fuxerna Open) | Resultat
29.1 UMEÅ (Vinterspelen) | Resultat
27.1 GÖTEBORG/FH (1500m-tävling) | Resultat
26.1 SKELLEFTEÅ (IPRK) | Resultat
26.1 VÄXJÖ (Onsdagstävling 2) | Resultat
25.1 UMEÅ (Swedbank Challenge) | Resultat
25.1 HUDDINGE (Storängsös 7) | Resultat
23.1 BORÅS (DM) | Resultat
23.1 JÖNKÖPING (VDM) | Resultat
22.1 BOLLNÄS (Hälsingespelen) | Resultat
22-23.1 HAPARANDA (Aspen Athletic Games) | Resultat
22-23.1 VÄSTERÅS (Inlagda Gurkspelen) | Resultat
22-23.1 MALMÖ/A (NCC-spelen) | Resultat
22-23.1 KARLSTAD (Götas Ungdomsspel) | Resultat
22-23.1 VÄXJÖ (Växjömångkampen) | Resultat
22.1 BORÅS (DM Halland) | Resultat
22-23.1 SÄTRA (Sätraspelen) | Resultat
21-22.1 FALUN (DM mångkamp) | Resultat
19.1 VÄXJÖ (Onsdagstävling 1) | Resultat
18.1 UMEÅ (Intersport Cup) | Resultat
18.1 HUDDINGE (Storängsös 6) | Resultat
18.1 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap) | Resultat
18.1 SÄTRA (Vinthundsvintern 1) | Resultat
16.1 GÖTEBORG/FH (DM) | Resultat
16.1 SÄTRA (IVDM) | Resultat
16.1 SJÖBO (Färsingaspelen) | Resultat
15-16.1 ÖREBRO (Örebro Indoor Games) | Resultat
15-16.1 KARLSKRONA (Sunna Open) | Resultat
15.1 LUND (Sprinterträffen) | Resultat
15.1 LERUM (IUDM) | Resultat
15-16.1 SKELLEFTEÅ (DM) | Resultat
15.1 GÖTEBORG/FH (Rudisha-Johnson meeting) | Resultat
15.1 UDDEVALLA (DM) | Resultat
OBS! Första tävlingen i nya Rimnershallen.
15.1 LULEÅ (Arcusspelen) | Resultat
OBS: Överlång bana!
14-16.1 HUDDINGE (Scandic Indoor Games) | Resultat
13.1 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap 1) | Resultat
11.1 HUDDINGE (Storängsös 5) | Resultat
11-16.1 GÖTEBORG/N (Stavhoppskarnevalen) | Resultat
10.1 UMEÅ (Vintercupen) | Resultat
9.1 KRISTIANSTAD (Åhus Indoor) | Resultat
8.1 SÄTRA (Täby Vinterspel) | Resultat
8-9.1 BOLLNÄS (DM Hälsingland & Gästrikland) | Resultat
Dag 1
8-9.1 BOLLNÄS (DM Hälsingland & Gästrikland) | Resultat
Dag 2
8-9.1 VÄSTERÅS (UDM mångkamp) | Resultat
6.1 LJUNGBY (Mini-LM) | Resultat
6.1 ESKILSTUNA (Ärlaspelen) | Resultat
6.1 NYBRO (Trettondagsträffen) | Resultat
6.1 SÄTRA (Viktkast-ett) | Resultat
6.1 NORRKÖPING (Surbulle Indoors) | Resultat
4.1 HUDDINGE (Storängsös 4) | Resultat
4.1 FALKÖPING (Inomhustävling) | Resultat
3.1 LERUM (Resultattävling) | Resultat
31.12 FALUN (Tolvslaget) | Resultat
29.12 SKELLEFTEÅ (Mellandagshoppet) | Resultat
28.12 MOTALA (Resultattävling) | Resultat
28.12 UDDEVALLA (Veterantävling) | Resultat
27.12 LERUM (Resultattävling) | Resultat
22.12 HAPARANDA (Nästan sista chansen) | Resultat
21.12 HUDDINGE (Storängsös 3) | Resultat
21.12 VÄSTERÅS (Stavtävling) | Resultat
20.12 LERUM (God Jul-tävling) | Resultat
20.12 HAPARANDA (Julruschen) | Resultat
20.12 HAPARANDA (Näst sista chansen) | Resultat
19.12 LINKÖPING (KM 2000m) | Resultat
18.12 KARLSKRONA (Tomtespelen) | Resultat
17.12 GÄVLE (Adventstavkvitter) | Resultat
16.12 VÄXJÖ (Luciasprintern) | Resultat
14.12 HUDDINGE (Storängsös 2) | Resultat
12.12 NYKÖPING (KM) | Resultat
11.12 ÅS (Distriktsmatch ungdom) | Resultat
11.12 VÄSTERÅS (VF-cupen 3) | Resultat
11.12 VÄSTERÅS (Julmångkampen) | Resultat
11.12 LERUM (God Jul-tävling) | Resultat
11-12.12 SÄTRA (Luciaspelen) | Resultat
Dag 1
11-12.12 SÄTRA (Luciaspelen) | Resultat
Dag 2
11.12 BOLLNÄS (Julruschen) | Resultat
4.12 HUDDINGE (Storängsös 1) | Resultat
4.12 KATRINEHOLM (Luciakampen) | Resultat
4.12 MALMÖ/A (Sista chansen) | Resultat
4.12 HAPARANDA (Decemberspelen) | Resultat
4-5.12 GÖTEBORG/FH (Julklappsjakten) | Resultat
4.12 SÄTRA (SAYO Indoor) | Resultat
4.12 FALUN (DD-spelen) | Resultat
4.12 ÖREBRO (Vinterspelen) | Resultat
30.11 HALMSTAD (Klubbtävling) | Resultat
28.11 ÖREBRO/T (TriumfGlass-spelen) | Resultat
27.11 ESKILSTUNA (Julklappsspelen) | Resultat
24.11 VELLINGE (Klubbtävling) | Resultat
20-21.11 GÖTEBORG/FH (Adventsspelen) | Resultat
20-21.11 HUDDINGE (Första Chansen) | Resultat
20.11 VÄSTERÅS (Express Bild-spelen) | Resultat
20.11 LINKÖPING (Folkungaspelen) | Resultat
20-21.11 PITEÅ (Nolia Vinterspel) | Resultat
17-18.11 HAPARANDA (Skolmästerskap) | Resultat
14.11 MALMÖ/A (KM Malmö AI) | Resultat
13.11 ESKILSTUNA (EskilstunaSpelen) | Resultat
13.11 VÄSTERÅS (VF-cupen 2) | Resultat
13.11 BOLLNÄS (Lagtävling ungdom) | Resultat
12.11 NYKÖPING (Höst-ÖS) | Resultat
30.10 HUDDINGE (Kasttävling) | Resultat
29.10 TUMBA (Östkampen 1) | Resultat
29.10 BOLLNÄS (Skol-DM) | Resultat
27.10 MALMÖ/A ("Lilla DM") | Resultat
23.10 VÄSTERÅS (VF-cupen 1) | Resultat
2.10 LINKÖPING (KM inne) | Resultat