Övriga svenska inomhustävlingar 2002
14.4 ÖREBRO (Ungdomsserien) | Resultat
7.4 ÖREBRO (Närkes ungdomsserie) | Resultat
7.4 SÄTRA (Sista Chansen) | Resultat
7.4 SÄTRA (Vinteröz) | Resultat
6.4 MALMÖ/A (HIF-cupen) | Resultat
29.3 NORRKÖPING (Påsksmällen) | Resultat
29.3 ESKILSTUNA (Munktellarenans Ungdomsspel) | Resultat
23.3 SÄTRA (Klubbmatch) | Resultat
23.3 ÖREBRO (Marsspelen) | Resultat
23.3 ESKILSTUNA (Svealands 14 år) | Resultat
23.3 LULEÅ (Arcuskampen - del 1) | Resultat
OBS: Överlång bana!
23.3 LULEÅ (Arcuskampen - del 2) | Resultat
21.3 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap) | Resultat
17.3 LJUNGSBRO | Resultat
17.3 GÖTEBORG/FH (Ungdomsserie) | Resultat
16-17.3 FALUN/L (Festisspelen) | Resultat
16-17.3 MALMÖ/A (Götalands 13/14 år) | Resultat
16.3 ESKILSTUNA (Skogaholmsspelen) | Resultat
14.3 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap) | Resultat
11.3 GÄVLE | Resultat
10.3 VÄXJÖ (McDonalds Cup) | Resultat
OBS: Överlång bana!
10.3 GÖTEBORG/FH (UDM) | Resultat
9-10.3 SÄTRA (FormenKollen) | Resultat
9.3 BOLLNÄS (LBC-spelen) | Resultat
5.3 GÖTEBORG/Sc (Eurojump) | Resultat
3.3 KARLSTAD (UDM) | Resultat
3.3 FINSPÅNG (Kanonspelen) | Resultat
2.3 ÖREBRO (Närkes ungdomsserie) | Resultat
2.3 UMEÅ (Noliacupen 2) | Resultat
2.3 VÄXJÖ (UDM) | Resultat
OBS: Överlång bana!
2-3.3 KARLSKRONA (UDM) | Resultat
2-3.3 GÖTEBORG/FH (RödGrön) | Resultat
23-24.2 HAPARANDA (UDM) | Resultat
21.2 SKELLEFTEÅ (IPRK3) | Resultat
19.2 KARLSTAD | Resultat
18.2 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap) | Resultat
18.2 SÄTRA
M Stav: Klas Persson Lidingö 480, Johan Papas Solna 450.
17.2 KARLSTAD (Distriktsmatch ungdom) | Resultat
17.2 VÄSTERÅS (VF-kampen) | Resultat
17.2 GÖTEBORG/FH (JDM-UDM) | Resultat
16-17.2 SÄTRA (UDM) | Resultat
14-15.2 VÄSTERÅS (UDM mångkamp) | Resultat
14.2 SÄTRA
M Stav: Klas Persson Lidingö 455.
12.2 SÄTRA
M Stav: Johan Papas Solna 460.
10.2 ESKILSTUNA (UDM) | Resultat
10.2 VÄSTERÅS | Resultat
10.2 SÄTRA (Hammarby Ungdomsspel) | Resultat
10.2 LUND (Sprintträffen) | Resultat
9.2 UMEÅ (Noliacupen) | Resultat
K Stav: Lisa Wälitalo Umedalen 330.
9.2 SÄTRA (Sätra Games) | Resultat
9.2 GÖTEBORG/FH (RödBlå Vinter) | Resultat
9-10.2 ÖREBRO (UDM) | Resultat
6.2 UMEÅ (FIG:s kvällstävling 4) | Resultat
5.2 GÄVLE
M Tresteg: Henrik Sahlström Gefle 1366.
3.2 VÄXJÖ (DM-JDM-UDM) | Resultat
OBS: Överlång bana!
3.2 SÄTRA (Raka Spåret) | Resultat
3.2 GÖTEBORG/FH (Göteborg Inomhus) | Resultat
2-3.2 SKELLEFTEÅ (UDM) | Resultat
2.2 GÖTEBORG/FH (DM-JDM) | Resultat
2.2 BOLLNÄS (Ljusnanspelen) | Resultat
2.2 NYKÖPING | Resultat
2.2 JÖNKÖPING (IUDM) | Resultat
2.2 VÄSTERÅS (VF-cupen) | Resultat
2.2 SÄTRA (Ministjärnan) | Resultat
2.2 MALMÖ/A (UDM) | Resultat
30.1 UMEÅ (FIG:s kvällstävling 3) | Resultat
29.1 KALMAR (McDonaldsspelen) | Resultat
27.1 GÖTEBORG/FH (DM Västergötland/Halland)
M 60m: Peter Häggström Ymer 6.87, Conny Malm Gefle 7.03. 800m: Karl Borgö Ymer 1:54.43. Höjd: Oscar Karlsson 83 Alingsås 201.
K 60m: Malin Källgren Ymer 7.79. Längd: Laine Rohtla 553. Kula: Kajsa Fällström Istrum 1263.
27.1 SUNDSVALL (Sundsvallsmästerskapen) | Resultat
26.1 SUNDSVALL (PP Open) | Resultat
26-27.1 SÄTRA (DM Stockholm/Uppland) | Resultat
26-27.1 ÖREBRO (FC-mästerskap) | Resultat
26-27.1 MALMÖ (Pallasspelen) | Resultat
26-27.1 KARLSTAD (Götas ungdomsspel) | Resultat
26-27.1 HANDEN (Haninge Open) | Resultat
26-27.1 VÄSTERÅS (UDM Uppland) | Resultat
24.1 SKELLEFTEÅ (IPRK2) | Resultat
24.1 FALUN (Falustaven 1)
K Stav: Kirsten Belin Kvarnsveden 390, Caroline Fougman 84 Gefle 300.
23.1 UMEÅ (FIG:s kvällstävling 2) | Resultat
20.1 GÖTEBORG/FH (UDM) | Resultat
20.1 ESKILSTUNA (JDM-VDM) | Resultat
20.1 ÖSTERSUND (DM-JDM-UDM)
M 60m: Daniel Arnsten Trångsviken 6.96. Längd: D Arnsten 729, Jonas Arnsten Trångsviken 691. Kula: Hans Källén Strömsund 1358.
19-20.1 MALMÖ (Januarispelen) | Resultat
19.1 ESKILSTUNA (Rekarnespelen) | Resultat
19-20.1 VÄSTERÅS (Inlagda Gurkspelen) | Resultat
19.1 GÖTEBORG/FH (DM-JDM) | Resultat
19.1 HAPARANDA (Aspen Athletic Games & DM) | Resultat
19.1 SÄTRA (Vinthundsvintern) | Resultat
19.1 FALUN (Bilmetrospelen) | Resultat
18.1 SÄTRA (UDM mångkamp) | Resultat
17.1 SKELLEFTEÅ (IPRK1) | Resultat
16.1 UMEÅ (FIG:s kvällstävling 1) | Resultat
13.1 VÄXJÖ (Ungdomstävling) | Resultat
13.1 VÄSTERÅS (VF-kampen) | Resultat
12.1 JÖNKÖPING (VDM) | Resultat
12.1 UMEÅ (DM) | Resultat
12-13.1 MALMÖ/A (Konsum-spelen) | Resultat
12-13.1 SÄTRA (Scandic Indoor Games) | Resultat
12-13.1 BOLLNÄS (DM) | Resultat
12.1 KARLSKRONA ("Tälttävling") | Resultat
12.1 KARLSTAD (DM-JDM-UDM Bohuslän/Dal) | Resultat
10.1 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskapen) | Resultat
6.1 NYBRO (Trettondagsträffen) | Resultat
6.1 VÄXJÖ (Växjöspelen) | Resultat
6.1 ESKILSTUNA (Ärlaspelen) | Resultat
5.1 SÄTRA (Stockholm Winter Games) | Resultat
5.1 LULEÅ (Arcusspelen) | Resultat
3.1 BOLLNÄS (Höghammarspelen) | Resultat
2-3.1 VÄXJÖ (Nyårskampen) | Resultat
31.12 FALUN (Tolvslaget)
M 400m A: Jon Andersson Falun 49.11, Andreas Rehnborg Hässelby 49.69.
K 400m: Nuulu Ndiwabene 84 Hofors 59.73, Linda Olsson Falun 60.08.
30.12 VÄSTERÅS (VF-kampen) | Resultat
29.12 SUNDSVALL/B (Nyårsträffen)
K Kula: Helena Engman Riviera 1543.
22.12 VÄSTERÅS | Resultat
22.12 NYKÖPING
M Kula: Tony Settle Råby-Rekarne 1416.
K Kula: Josefine Sundh Södertälje IF 1201.
22.12 VÄXJÖ
M Kula: Kristian Pettersson Växjö 1822.
16.12 ÖSTERSUND (Julspelen) | Resultat
15.12 VÄXJÖ (Luciasprintern) | Resultat
15-16.12 GÖTEBORG/FH (Adventsspelen) | Resultat
15.12 BOLLNÄS (Julruschen) | Resultat
15.12 VÄSTERÅS (VF-cupen 2) | Resultat
8-9.12 SÄTRA (Löplabbet Games) | Resultat
8.12 ÖREBRO (Team Sportia Spelen) | Resultat
8.12 HAPARANDA (Decemberspelen) | Resultat
2.12 SÄTRA (Hösttrean) | Resultat
1.12 VÄSTERÅS (VF-cupen 1) | Resultat
1.12 MALMÖ/A (Sista chansen) | Resultat
1-2.12 GÖTEBORG/FH (Julklappsjakten) | Resultat
1.12 FALUN/F (DD-spelen) | Resultat
28.11 SÄTRA (Hösttvåan) | Resultat
24.11 ESKILSTUNA (Julklappsspelen) | Resultat
21.11 SÄTRA (Höstettan) | Resultat
18.11 SÄTRA (Första chansen) | Resultat