Övriga svenska arenatävlingar 2003
13.12 RIMBO (Luciacupen i slägga) | Resultat
30.11 GÖTEBORG/S-K | Resultat
4-5.10 VILLSTAD (DM mångkamp) | Resultat
27.9 UPPLANDS VÄSBY (STH Cup final) | Resultat
27.9 GÄVLE (Lilla Höstmångkampen) | Resultat
27.9 KALMAR (Kalmarspelen) | Resultat
25.9 HUDDINGE (Kastarfest 4) | Resultat
23.9 GÄVLE (Trestegskvitter) | Resultat
21.9 VÄRNAMO (Lag-UDM) | Resultat
21.9 KARLSKRONA (Karlskronaspelen) | Resultat
21.9 SÄVEDALEN (UDM mångkamp) | Resultat
20.9 VILLSTAD (Lag-DM) | Resultat
20.9 STOCKHOLM/S (ALJ Open) | Resultat
20-21.9 TRELLEBORG (Skånska Ungdomsspelen) | Resultat
Flickor
20-21.9 TRELLEBORG (Skånska Ungdomsspelen) | Resultat
Pojkar
20-21.9 GÄVLE (Höstmångkampen) | Resultat
20-21.9 ESKILSTUNA (Folksammästerskap Svealand) | Resultat
20.9 NYKÖPING (Ungdomsdistriktscup) | Resultat
20.9 SUNNE (Invigningstävling) | Resultat
18.9 SUNDBYBERG (Sundbybergsmästerskapen) | Resultat
18.9 HUDDINGE (Kastarfest 3) | Resultat
18.9 GÖTEBORG/S (DM 10000m) | Resultat
16.9 ENSKEDE (Höstproppen) | Resultat
14.9 NYKÖPING (Nya Nyköpingsspelen) | Resultat
14.9 STENUNGSUND (DM 10000m) | Resultat
14.9 LERUM (UDM) | Resultat
13.9 VÄSTERÅS (Minigurkan) | Resultat
13-14.9 UPPSALA (Upplandsserien) | Resultat
13.9 JÖNKÖPING (Nya HIK-kampen) | Resultat
13-14.9 FINSPÅNG (Ungdomsmångkamp) | Resultat
13-14.9 JÄRVSÖ (Lilla Olympiaden) | Resultat
11.9 GÖTEBORG/S (DM) | Resultat
10.9 GÄVLE (Löparkväll 9) | Resultat
9.9 HUDDINGE (Kastarfest 2) | Resultat
9.9 GÖTEBORG/S (DM) | Resultat
9.9 KARLSTAD | Resultat
9.9 STOCKHOLM/K (Spårvägens säsongsavslutning) | Resultat
7.9 MORA (Moraspelen) | Resultat
7.9 GÖTEBORG/S (Ungdomsklubbmatch) | Resultat
7.9 KARLSKOGA (UDM) | Resultat
6-7.9 TÄBY (Täby Open) | Resultat
Dag 1
6-7.9 TÄBY (Täby Open) | Resultat
Dag 2
6-7.9 GÄVLE (UDM) | Resultat
Dag 1
6-7.9 GÄVLE (UDM) | Resultat
Dag 2
6-7.9 GLANSHAMMAR (DM stafett & mångkamp) | Resultat
6-7.9 VELLINGE (Folksammästerskap Götaland) | Resultat
4.9 GÖTEBORG/S (Solvikingarnas KM) | Resultat
3.9 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap 10000m) | Resultat
3.9 GÄVLE (UDM stafett) | Resultat
3.9 ESKILSTUNA (DM 10000m) | Resultat
2.9 MJÖLBY (DM 10000m) | Resultat
2.9 SANDVIKEN (Gästrike Cup) | Resultat
2.9 SANDVIKEN (Löparkväll) | Resultat
31.8 KALMAR (Länsmästerskap) | Resultat
31.8 ALINGSÅS (WM-spelen) | Resultat
31.8 EKSJÖ (Ränneborgsspelen) | Resultat
31.8 OLOFSTRÖM (Contactspelen) | Resultat
31.8 HALMSTAD (DM stafett) | Resultat
30.8 ANGERED (Angeredsspelen) | Resultat
30-31.8 SUNDSVALL (Folksammästerskap Norrland) | Resultat
30-31.8 LUND (Sydsvenska Ungdomsspelen) | Resultat
30-31.8 SÖDERTÄLJE (UDM) | Resultat
30-31.8 ENSKEDE (JDM-UDM) | Resultat
28.8 HUDDINGE (Kastarfest 1) | Resultat
27.8 SUNDSVALL (Prova på bana) | Resultat
27.8 GÄVLE (Löparkväll inkl DM 10000m) | Resultat
27.8 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap ungdom) | Resultat
26.8 GÄVLE (Gästrike Cup 11) | Resultat
26.8 MJÖLBY (KM 3000m) | Resultat
24.8 GÖTEBORG/S (UDM) | Resultat
24.8 EKSJÖ (Lag-UDM) | Resultat
24.8 TIMRÅ (NU-spelen) | Resultat
24.8 LUDVIKA (Ludvika Kulkarneval) | Resultat
24.8 VARBERG (Getabocksspelen) | Resultat
23.8 FALKOPING (Odenspelen) | Resultat
23-24.8 KARLSTAD (Gotas Ungdomsspel) | Resultat
23-24.8 NORRKOPING (Surbullespelen) | Resultat
23.8 OSKARSHAMN (Oskarshamnsspelen) | Resultat
23.8 HUDIKSVALL (Strands Ungdomsspel) | Resultat
23.8 FJUGESTA (Bergavallskampen) | Resultat
23.8 ESKILSTUNA (Knattespelen) | Resultat
23-24.8 UPPSALA (UDM) | Resultat
23-24.8 ENSKEDE (UDM 12-14 år) | Resultat
22.8 SKELLEFTEÅ (PRK) | Resultat
21.8 GÄVLE (Gästrike Cup 10) | Resultat
21.8 SÄVEDALEN (Sävedalens Hösttävling) | Resultat
20.8 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskapn) | Resultat
19.8 VÄXJÖ (Lag-UDM) | Resultat
19.8 GÄVLE (Gästrike Cup 9) | Resultat
19-21.8 STOCKHOLM/S (Fredrikshofsspelen) | Resultat
19.8 KUNGÄLV | Resultat
19.8 MJÖLBY (KM 5000m) | Resultat
16.8 GÄVLE (Pentangeln) | Resultat
16.8 LULEÅ (Nyckelkampen) | Resultat
15.8 STOCKHOLM/S (Tjejernas Kväll) | Resultat
13.8 GÄVLE (Löparkväll) | Resultat
12.8 VALBO (Gästrike Cup) | Resultat
12.8 HUDDINGE (Viking Line-spelen) | Resultat
12.8 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap) | Resultat
12.8 SÖDERHAMN (Team Sportiacupen) | Resultat
12.8 SKELLEFTEÅ (PRK) | Resultat
10.8 LERUM (Stonehill Games) | Resultat
10.8 STOCKHOLM/K (Löparnas Dag) | Resultat
9-10.8 BODEN (UDM m m) | Resultat
9-10.8 VRETSTORP (JDM-UDM) | Resultat
9-10.8 VILLSTAD (Kräftspelen inkl UDM) | Resultat
9-10.8 ÖRNSKÖLDSVIK (UDM) | Resultat
9-10.8 ALINGSÅS (DM) | Resultat
8-10.8 VÄSTERÅS (Gurkspelen) | Resultat
6.8 ÖREBRO (JDM-UDM) | Resultat
6.8 GÄVLE (DM) | Resultat
6.8 OLOFSTRÖM (DM) | Resultat
5.8 SÄVEDALEN | Resultat
5.8 HOFORS (Gästrike Cup) | Resultat
2.8 ÅNGE | Resultat
2-3.8 KIL (Goliatspelen) | Resultat
2-3.8 ÄNGELHOLM (Engelholmsspelen) | Resultat
2.8 ESKILSTUNA (PEAB:s Ungdomsspel) | Resultat
26-27.7 ARVIKA (Stjärnspelen) | Resultat
26-27.7 HÄSSLEHOLM (HAIS-spelen) | Resultat
26-27.7 SKELLEFTEÅ (Skelleftespelen) | Resultat
26-27.7 UDDEVALLA (Bohusspelen) | Resultat
26.7 GÄVLE (Kastkvitter) | Resultat
26-27.7 OSKARSHAMN (VDM) | Resultat
26.7 SUNDSVALL (Semesterfiraren) | Resultat
23.7 SUNDSVALL (Personliga Rekordens Kväll) | Resultat
22.7 NORRKÖPING (Löparnas kväll) | Resultat
20.7 FILIPSTAD (Ferlinkampen) | Resultat
19-20.7 HALMSTAD (Laxaspelen) | Resultat
18-20.7 GÄVLE (Valbo Games) | Resultat
Dag 3
18-20.7 GÄVLE (Valbo Games) | Resultat
Dag 1
18-20.7 GÄVLE (Valbo Games) | Resultat
Dag 2
17.7 KALMAR (Kalmar Sommarspel) | Resultat
16.7 HÖGBY (Ölandsspelen) | Resultat
13.7 GÄVLE (Semesterkvitter) | Resultat
12-13.7 STRÖMSTAD (Räkanspelen) | Resultat
12-13.7 ENKÖPING (Enaspelen) | Resultat
12.7 BOLLNÄS (Bahcospelen) | Resultat
11-13.7 HELSINGBORG (Öresundsspelen) | Resultat
4-6.7 GÖTEBORG/U (Världsungdomsspelen) | Resultat
Komplett
2.7 OSKARSHAMN (Personliga rekordens kväll) | Resultat
28-29.6 BOTTNARYD (Bottnarydskastet) | Resultat
Dag 1
28-29.6 KARLSKRONA (Rosenbomsspelen) | Resultat
Dag 1
28-29.6 SOLLEFTEÅ (Norrländska mästerskapen) | Resultat
28.6 ÖREBRO (Örebrospelen) | Resultat
28-29.6 UPPSALA (Bospararspelen) | Resultat
28-29.6 KARLSKRONA (Rosenbomsspelen) | Resultat
Dag 2
28.6 TRELLEBORG (Trelleborgsspelen) | Resultat
Kvinnor
28.6 TRELLEBORG (Trelleborgsspelen) | Resultat
Män
28-29.6 BOTTNARYD (Bottnarydskastet) | Resultat
Dag 2
28.6 LUDVIKA (Lilla Ludvikaspelen) | Resultat
Preliminär!
28.6 GÖTEBORG/S | Resultat
26.6 GÖTEBORG/S | Resultat
26.6 HÄRNÖSAND (Öbackaspelen) | Resultat
25.6 GLANSHAMMAR (DM) | Resultat
25.6 ENSKEDE (Sommarspelen) | Resultat
25.6 GÄVLE (Löparkväll 4) | Resultat
25.6 BOLLNÄS (DM) | Resultat
25.6 NORRTÄLJE (DM) | Resultat
24-25.6 VÄSTERÅS (UDM mångkamp) | Resultat
23.6 GÄVLE (DM) | Resultat
22.6 KUNGÄLV (Trekungamötet) | Resultat
19.6 LERUM (En Midsommarnattsdröm) | Resultat
18-19.6 GLANSHAMMAR (DM) | Resultat
18.6 ESKILSTUNA (DM-UDM) | Resultat
18.6 JÖNKÖPING (Vätterspelen) | Resultat
18.6 FRÄNDEFORS (Frendevispelen) | Resultat
18.6 NORRTÄLJE (DM 10000m) | Resultat
17.6 VÄSTERÅS (Västerås Games) | Resultat
Preliminära
17.6 GÄVLE (DM) | Resultat
17-18.6 NORRKÖPING (DM) | Resultat
16.6 KROKOM
K 5000m: 1) Lena Gavelin Trångsviken 16:56.2m.
16.6 NORRTÄLJE (DM) | Resultat
15.6 SÄFFLE (Säfflespelen) | Resultat
15.6 LAHOLM (LIFat värre) | Resultat
15.6 ÖRBYHUS (Örbyhusspelen) | Resultat
14-15.6 SÖDERHAMN (Lilla Söderhamnsgalan) | Resultat
Dag 2
14-15.6 UDDEVALLA (DM) | Resultat
14.6 ENSKEDE (Hammarby Ungdomsspel) | Resultat
14-15.6 SÖDERHAMN (Lilla Söderhamnsgalan) | Resultat
Dag 1
14-15.6 VELLINGE (Global Games) | Resultat
14.6 KVARNSVEDEN (BT Games) | Resultat
14-15.6 GARPHYTTAN (Kilsbergskampn) | Resultat
14-15.6 ESKILSTUNA (Mälarspelen) | Resultat
Dag 1
14-15.6 ESKILSTUNA (Mälarspelen) | Resultat
Dag 2
14-15.6 ÖSTERSUND (Storsjöspelen) | Resultat
14.6 GÖTEBORG/R (Kvilles Vårtävling) | Resultat
14.6 TROLLHÄTTAN (McDonaldsspelen) | Resultat
12.6 BORÅS (Ymerspelen) | Resultat
11.6 EKSJÖ (Eksjö-03) | Resultat
11.6 LUND (Harry Olofssons Minne) | Resultat
11-12.6 & 17.6 ENSKEDE (DM) | Resultat
9.6 LILLA EDET (Edetspelen) | Resultat
9.6 GÖTEBORG/S | Resultat
9.6 KATRINEHOLM (Katrineholmsspelen) | Resultat
9.6 VÄRNAMO (WSK-spelen) | Resultat
9.6 SOLLEFTEÅ (Trollkampen) | Resultat
9.6 TROLLBÄCKEN (Tyresö Ungdomsspel) | Resultat
8.6 KARLSKOGA (Nobelspelen) | Resultat
8.6 NYKÖPING (Mästarmöte i kast) | Resultat
8.6 KLIPPAN (Melittaspelen) | Resultat
7.6 VEDEVÅG (WIF-spelen) | Resultat
7.6 BODEN (Bodens Sommarspel) | Resultat
7.6 VÄSTERÅS/S (Släggkarnevalen) | Resultat
4.6 VALLENTUNA (Sommaröset) | Resultat
4.6 GÄVLE (Löparkväll 3) | Resultat
3.6 GÖTEBORG/S | Resultat
3.6 SÖDERHAMN (TS-kuppen) | Resultat
3.6 ÖSTERSUND (ÖPiaden 2) | Resultat
2-3.6 NORRKÖPING (VDM) | Resultat
1.6 HÄRNÖSAND (Spjutfestivalen) | Resultat
1.6 KIL (Kilsspelen) | Resultat
1.6 STRÖMSUND (Dunderkampen) | Resultat
31.5 KILAFORS (Lilla Knöttasspelen) | Resultat
31.5 NYKÖPING | Resultat
31.5-1.6 LERUM (Sävedalsspelen) | Resultat
31.5-1.6 SOLLENTUNA (SAYO) | Resultat
31.5 LANDSKRONA (Landskronaspelen) | Resultat
31.5 UMEÅ (Noliaspelen) | Resultat
31.5-1.6 KALMAR (DM) | Resultat
29.5 GLANSHAMMAR (GIF-spelen) | Resultat
29.5 PITEÅ (Distriktsmatch ungdom) | Resultat
29.5 VÄXJÖ (Smålands Ungdomsspel + DM stafett) | Resultat
29.5 MOTALA (Platenspelen) | Resultat
29.5 HUDDINGE | Resultat
28.5 GÄVLE (Löparkväll 2 + DM stafett) | Resultat
27.5 MÖLNDAL (DM stafett) | Resultat
27.5 LINKÖPING (DM stafett) | Resultat
27.5 BOLLNÄS (Team Sportia FI-Cup) | Resultat
27.5 JÖNKÖPING (Råslättspelen) | Resultat
27.5 KATRINEHOLM (JDM-VDM) | Resultat
25.5 ODENSBACKEN (Oden Games) | Resultat
25.5 MALMÖ/S (Malmöspelen) | Resultat
25.5 HUDDINGE (Huddingespelen) | Resultat
24.5 TORSBY (Boregalan) | Resultat
24.5 VÄSTERÅS | Resultat
24.5 DANDERYD (Danderyds Ungdomsspel) | Resultat
24.5 NYKÖPING (UDM mångkamp) | Resultat
24-25.5 LERUM (Lerumskampen) | Resultat
24-25.5 ÖSTHAMMAR (Upplandsserien) | Resultat
22.5 HUDDINGE | Resultat
21-22.5 ENSKEDE (DM stafett) | Resultat
21.5 NORRTÄLJE (4H-spelen 2) | Resultat
??.5 HÖGBY (Lag-UDM kval) | Resultat
20.5 NÄSSJÖ (Lag-UDM kval) | Resultat
20.5 SANDVIKEN (Gästrikecup 3) | Resultat
20.5 KARLSTAD/M | Resultat
20.5 SÖDERHAMN (DM 10000m + stafett) | Resultat
19.5 EKSJÖ (Lag-UDM kval) | Resultat
18.5 HUDDINGE (Huddingeolympiaden) | Resultat
18.5 VRETSTORP (Stocksätersspelen) | Resultat
18.5 ESLÖV (Pannkaksspelen) | Resultat
18.5 STOCKHOLM/K (Sundbybergs Ungdomsspel) | Resultat
18.5 UPPSALA (UDM stafett + VDM) | Resultat
17.5 SKRUV (Marknadsspelen) | Resultat
17.5 NORRKÖPING (Norrköping Games) | Resultat
17.5 FALUN (Scandicspelen) | Resultat
15.5 HUDDINGE | Resultat
14.5 GÄVLE (Löparkväll 1) | Resultat
14.5 NORRTÄLJE (4H-spelen 1) | Resultat
14.5 ÖSTERSUND (ÖPiaden 1) | Resultat
13.5 KARLSTAD/M | Resultat
13.5 GARPHYTTAN (DM 10000m) | Resultat
13.5 GÄVLE (Gästrike Cup 2) | Resultat
12.5 LISTA (Eskilstunaserien) | Resultat
11.5 GÄVLE (Personliga rekordens dag) | Resultat
11.5 UDDEVALLA (Ungdomscupen) | Resultat
11.5 VILLSTAD (Lag-DM kval) | Resultat
Män
11.5 VILLSTAD (Lag-DM kval) | Resultat
Kvinnor
11.5 ENSKEDE (Linnéaspelen) | Resultat
10.5 STOCKHOLM/K (Brommaspelen) | Resultat
10.5 JÖNKÖPING (Junespelen) | Resultat
10.5 NORRKÖPING (Tjalvespelen) | Resultat
10.5 STENUNGSUND (Borealisspelen) | Resultat
10.5 HUDDINGE (Back on Field) | Resultat
10.5 BOLLNÄS (Göran Svensson-kastet) | Resultat
8.5 HUDDINGE | Resultat
6.5 GÄVLE (Gästrike Cup 1) | Resultat
4.5 ALVESTA (Virdaspelen) | Resultat
4.5 HÄSSLEHOLM (Vårkampen) | Resultat
27.4 LÖDÖSE | Resultat
27.4 TRELLEBORG (Palmkastet) | Resultat
26.4 TRELLEBORG (Startskottet) | Resultat
Flickor
26.4 TRELLEBORG (Startskottet) | Resultat
Pojkar
23.4 LÖDÖSE | Resultat
18.1 KARLSTAD/M
F19 Slägga: Emma Johannesson 84 Hovslätt 4820.