Övriga svenska inomhustävlingar 2005
23-24.4 HAPARANDA (DM mångkamp) | Resultat
17.4 GÄVLE (Vinterkvitter 6) | Resultat
16.4 SÄTRA (Klubbmatch) | Resultat
15.4 VÄSTERÅS (Stavtävling) | Resultat
9-10.4 ÖREBRO (Marsspelen) | Resultat
9-10.4 SÄTRA (Sista Chansen) | Resultat
3.4 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap) | Resultat
2.4 HELSINGBORG (Kretsmästerskap) | Resultat
2.4 LESSEBO (Ungdomslänsmästerskap) | Resultat
2.4 ESKILSTUNA (Eskilstunamästerskap) | Resultat
25.3 ESKILSTUNA (MunktellArenans Ungdomsspel) | Resultat
20.3 ÅHUS (Sånnakampen) | Resultat
20.3 VÄSTERÅS (VF-cupen 6) | Resultat
19.3 VÄSTERÅS (Svealands 13/14 år) | Resultat
19.3 BOLLNÄS (Hälsingefraktspelen) | Resultat
19.3 LULEÅ (Arcuskampen) | Resultat
16.3 SKELLEFTEÅ (IPRK4) | Resultat
13.3 KALMAR (Ungdomslänsmästerskap) | Resultat
13.3 LJUNGSBRO (LjFK:s inomhustävling) | Resultat
13.3 SÄTRA (Hammarby Ungdomsspel) | Resultat
12.3 KARLSTAD (Folksamspelen) | Resultat
12-13.3 MALMÖ (Götalands 13/14 år) | Resultat
12-13.3 FALUN/L (Färgfemmanspelen) | Resultat
12-13.3 PITEÅ (Noliacupen) | Resultat
9.3 VÄXJÖ (1342 Indoor Race) | Resultat
7.3 VÄSTERÅS (VF-cupen 5) | Resultat
7.3 HEBY (Upplandsserien) | Resultat
6.3 MALMÖ (Malmömästerskapen) | Resultat
6.3 NYKÖPING (Lilla Vinterspelen) | Resultat
6.3 FINSPÅNG (Kanonspelen) | Resultat
Flickor
6.3 FINSPÅNG (Kanonspelen) | Resultat
Pojkar
5-6.3 SÄTRA (Sätra Mini Champ) | Resultat
5.3 HALMSTAD (Halmstad Indoor) | Resultat
5.3 ÖREBRO (Kuliga Hoppgalan) | Resultat
5-6.3 GÖTEBORG (Löplabbet Inomhus) | Resultat
3.3 KLINTEHAMN (DM) | Resultat
2.3 JÖNKÖPING (Ungdomskretsmästerskap) | Resultat
27.2 SÄTRA (VDM) | Resultat
27.2 FALUN (DM 3000m) | Resultat
24.2 KARLSTAD/L (Lindorffs Hoppgala) | Resultat
22.2 FALUN (VDM) | Resultat
20.2 GÄVLE (KM Valbo AIF) | Resultat
20.2 FALKÖPING (Frejaspelen) | Resultat
20.2 GÖTEBORG (UDM) | Resultat
20.2 GÄVLE (Vinterkvitter 5) | Resultat
20.2 KARLSTAD (Ungdomsdistriktsmatch) | Resultat
19-20.2 VÄSTERÅS (UDM) | Resultat
19.2 GÖTEBORG (Rödblå Vinter) | Resultat
19-20.2 SÄTRA (Formenkollen) | Resultat
19-20.2 KARLSKRONA (KA2-spelen) | Resultat
Dag 1
19-20.2 KARLSKRONA (KA2-spelen) | Resultat
Dag 2
17.2 KARLSTAD | Resultat
12.2 VÄSTERÅS (VF-cupen 4) | Resultat
12.2 ÖREBRO (Ungdomsserien 2) | Resultat
12-13.2 SÄTRA (UDM) | Resultat
12.2 KARLSTAD (UDM) | Resultat
12.2 HALMSTAD (DM) | Resultat
12-13.2 SKELLEFTEÅ (UDM) | Resultat
12.2 LILLA EDET (Fuxerna Open) | Resultat
12.2 JÖNKÖPING | Resultat
9.2 KARLSTAD | Resultat
6.2 GÖTEBORG (Göteborgs Inomhus) | Resultat
6.2 SUNDSVALL (Sundsvallsmästerskapen) | Resultat
6.2 SÄTRA (Raka Spåret) | Resultat
6.2 NYKÖPING (UDM Södermanland) | Resultat
6.2 NYKÖPING (UDM Östergötland) | Resultat
5-6.2 MALMÖ (Atleticumspelen) | Resultat
Dag 2
5-6.2 PITEÅ (UDM) | Resultat
5-6.2 ESKILSTUNA (Eskilstuna Indoor Games) | Resultat
5.2 GÖTEBORG (DM-JDM) | Resultat
5-6.2 ÖREBRO (UDM) | Resultat
5.2 VÄXJÖ (UDM) | Resultat
5-6.2 MALMÖ (Atleticumspelen) | Resultat
Dag 1
5.2 BOLLNÄS (Ljusnanspelen) | Resultat
5.2 SÄTRA (Lilla GE Galan) | Resultat
3.2 GÖTEBORG/Sc (EuroJump) | Resultat
2.2 NYKÖPING (Stora Vinterspelen) | Resultat
1.2 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap) | Resultat
30.1 GÖTEBORG (DM Västergötland) | Resultat
29-30.1 VÄSTERÅS (DM Uppland) | Resultat
29-30.1 HANDEN (Haninge Open) | Resultat
29-30.1 ÖREBRO (Stadium Games) | Resultat
29-30.1 KARLSTAD (Götas Ungdomsspel) | Resultat
29.1 NORRKÖPING (Tjalves inomhustävling) | Resultat
29-30.1 SÄTRA (DM-JDM) | Resultat
28-30.1 MALMÖ (Pallasspelen) | Resultat
26.1 UMEÅ (Onsdagstävling 2) | Resultat
26.1 LUND (Höjdhoppskväll) | Resultat
23.1 GÄVLE (Vendelas tävling) | Resultat
23.1 SÄTRA (Sätra Games) | Resultat
22-23.1 HAPARANDA (Aspen Athletic Games) | Resultat
22.1 UMEÅ (Noliacupen 1) | Resultat
22-23.1 MALMÖ/A (Löplabbet Games) | Resultat
22.1 LERUM (UDM) | Resultat
22.1 JÖNKÖPING (Ungdomslänsmästerskap) | Resultat
22-23.1 VÄSTERÅS (Inlagda Gurkspelen) | Resultat
22.1 FALKÖPING (Torspelen) | Resultat
22.1 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap) | Resultat
22.1 SÄTRA (Vinthundsvintern) | Resultat
22.1 HELSINGBORG (VDM) | Resultat
20-21.1 SÄTRA (UDM mångkamp) | Resultat
19.1 UMEÅ (Onsdagstävling 1) | Resultat
18.1 BOLLNÄS (Nordic Gym Games) | Resultat
17.1 SKELLEFTEÅ (IPRK2) | Resultat
16.1 ÖRBYHUS (Ungdomsserien) | Resultat
16.1 FINSPÅNG | Resultat
16.1 GÖTEBORG/FH (UDM) | Resultat
16.1 LERUM (Invigningstävling) | Resultat
16.1 LULEÅ (Arcusspelen) | Resultat
16.1 ESKILSTUNA (JDM-VDM) | Resultat
15.1 UMEÅ (DM-VDM) | Resultat
15-16.1 KARLSKRONA (Sunna Open) | Resultat
Dag 2
15.1 GÖTEBORG/FH (DM-JDM) | Resultat
15.1 LUND (Sprinterträffen) | Resultat
15.1 VÄXJÖ (UDM) | Resultat
15.1 NORRKÖPING (Himmelstalundsspelen) | Resultat
15.1 JÖNKÖPING (VDM) | Resultat
15-16.1 KARLSKRONA (Sunna Open) | Resultat
Dag 1
15-16.1 SÄTRA (Scandic Indoor Games) | Resultat
15.1 VÄSTERÅS (VF-cupen 3) | Resultat
12.1 SUNDSVALL | Resultat
8-9.1 VÄSTERÅS (UDM mångkamp) | Resultat
8.1 ÖREBRO (Närkes Ungdomsserie 1) | Resultat
8-9.1 BOLLNÄS (DM) | Resultat
6.1 NYBRO (Trettondagsträffen) | Resultat
6.1 KARLSTAD (DM Bohuslän/Dal) | Resultat
6.1 ESKILSTUNA (Ärlaspelen) | Resultat
6.1 SÄTRA (Täby Vinterspel) | Resultat
5-6.1 VÄXJÖ (Växjöspelen) | Resultat
5-6.1 VÄXJÖ (Nyårskampen) | Resultat
3.1 GÄVLE (Nyårskvitter) | Resultat
29.12 HAPARANDA (Sista chansen) | Resultat
27/29.12 NYKÖPING (Öppna KM) | Resultat
27.12 GÄVLE (Julkvitter) | Resultat
27.12 SKELLEFTEÅ (Mellandagshoppet) | Resultat
22.12 HAPARANDA (Näst sista chansen) | Resultat
20.12 LERUM (God Jul-tävling) | Resultat
Första tävlingen i Förbohallen, som dock formellt invigs i mitten av januari!
19.12 FORSA (Julspelen) | Resultat
18.12 KARLSKRONA (Tomtespelen) | Resultat
18.12 VÄSTERÅS (Stavtävling) | Resultat
18.12 GÄVLE (Julklappsbytartävling) | Resultat
14.12 ÅS (FIG:ets kvällstävling 1) | Resultat
12.12 GÄVLE (Vinterkvitter 1) | Resultat
11.12 HAPARANDA (Decemberspelen) | Resultat
11-12.12 SÄTRA (Löplabbet Games) | Resultat
11.12 VÄXJÖ (Luciasprintern) | Resultat
11.12 BOLLNÄS (Julrushen) | Resultat
11.12 SKELLEFTEÅ (Happy Hours) | Resultat
4.12 ÖREBRO (Vinterspelen) | Resultat
4-5.12 GÖTEBORG/FH (Julklappsjakten) | Resultat
4.12 KATRINEHOLM (Luciakampen) | Resultat
29.11 SKELLEFTEÅ (IPRK1) | Resultat
28.11 ÖREBRO (Höstrusket) | Resultat
27.11 FALUN (DD-spelen) | Resultat
27-28.11 GÖTEBORG/FH (Göteborgs Adventsspel) | Resultat
27.11 ESKILSTUNA (Julklappsspelen) | Resultat
27.11 ÖSMO (ÖST-kampen 3) | Resultat
24.11 VÄNGE (Upplands Inomhusserie) | Resultat
20.11 VÄSTERÅS (ICA Maxi-spelen) | Resultat
20.11 SÄTRA (Första chansen) | Resultat
20-21.11 PITEÅ (Nolia Vinterspel) | Resultat
17.11 JÖNKÖPING (IKHP:s Novemberkoll) | Resultat
14.11 SÖDERTÄLJE (ÖST-kampen 2) | Resultat
13.11 VÄSTERÅS (VF-cupen 2) | Resultat
30.10 VÄSTERÅS (VF-cupen 1) | Resultat