Övriga svenska arenatävlingar 2012
31.12 LILLA EDET (Nyårskastet) | Resultat
29.12 UDDEVALLA (Släggtävling) | Resultat
26.12 GÄVLE (Annandagskastet) | Resultat
3.11 NYKÖPING (Kasttävling) | Resultat
27.10 UDDEVALLA (Stigs Minne) | Resultat
13.10 UPPSALA (Uppsalakaster 10) | Resultat
7.10 VÄXJÖ/V-K (Kasttävling) | Resultat
6.10 UPPSALA (Uppsalakastet 9) | Resultat
6.10 SKARA (Öppet KM) | Resultat
plus 1 mile: http://www4.idrottonline.se/ImageVaultFiles/id_476331/cf_57129/Resultat_20121006_Engelsk_Mile.PDF
30.9 UPPSALA (Uppsalakastet 8) | Resultat
30.9 TRANÅS (TAIF-spelen) | Resultat
30.9 KLIPPAN (Kretsmästerskap) | Resultat
29.9 SJÖBO (Kretsserien) | Resultat
29.9 KALMAR (Kalmarspelen / Ingvars Minne) | Resultat
29-30.9 GÄVLE (Höstmångkampen) | Resultat
29.9 JÖNKÖPING (Lag-UDM final) | Resultat
27.9 UMEÅ (Löparnas kväll 2) | Resultat
26.9 ESKILSTUNA (KM Gillberga-Lisa) | Resultat
25.9 LJUNGBY (Klubbtävlingen) | Resultat
22.9 SPÅNGA (STH Cup) | Resultat
22.9 STOCKHOLM/S (ALJ Open Light) | Resultat
22.9 MÄRSTA (Midgårdskastet) | Resultat
22-23.9 JÄRVSÖ (Lilla Olympiaden) | Resultat
22.9 GLANSHAMMAR (DM 5000m) | Resultat
20.9 KROKOM (DM 3000m hinder) | Resultat
20.9 VÄXJÖ/V-K (Kasttävling) | Resultat
19.9 NORRTÄLJE (Skolmästerskap) | Resultat
16.9 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap 10000m) | Resultat
16.9 TROLLHÄTTAN (Lilla McDonaldsspelen) | Resultat
16.9 TANUMSHEDE (DM stafett) | Resultat
15.9 SANDVIKEN (Pentangeln) | Resultat
15.9 ÄRLA (KM) | Resultat
15.9 UMEÅ (Öppna kommunmästerskap + UDM) | Resultat
15.9 TROLLBÄCKEN (Hanvikenspelen) | Resultat
15-16.9 VARBERG (Varbergs Mångkamp) | Resultat
15.9 UPPSALA (Uppsalakastet 7) | Resultat
14-15.9 VALLENTUNA (KM) | Resultat
13.9 ÖRNSKÖLDSVIK (Skol-DM) | Resultat
13.9 NYKÖPING (Kasttävling) | Resultat
12.9 KÖPING (KM medeldistans) | Resultat
12.9 VISBY (Skol-DM) | Resultat
12.9 ESKILSTUNA (Öppna KM 5000m) | Resultat
11.9 MOTALA (KM) | Resultat
11.9 GÖTEBORG/S (DM 10000m) | Resultat
11.9 STOCKHOLM/S (Tjejernas Kväll) | Resultat
10.9 HALLSTA (Klubbtävling) | Resultat
9.9 BJÖRKNÄS (Björknässpelen) | Resultat
9.9 ALINGSÅS (WM-spelen) | Resultat
8.9 NYNÄSHAMN (Nynässpelen) | Resultat
8.9 EKSJÖ (Ränneborgsspelen) | Resultat
8-9.9 ÖSTERSUND (ÖPiaden final) | Resultat
8.9 UDDEVALLA (DM 10000m) | Resultat
8-9.9 ÄNGELHOLM (Götalands 13/14 år) | Resultat
8-9.9 FALUN (Svealands 13/14 år) | Resultat
8.9 KARLSKRONA (Karlskronaspelen) | Resultat
8.9 UDDEVALLA (Lilla Bohusspelen) | Resultat
8.9 ÖRNSKÖLDSVIK (Öppna KM) | Resultat
8-9.9 VÄRNAMO (VDM) | Resultat
8.9 UPPSALA (Uppsalakastet 6) | Resultat
6.9 HÄRNÖSAND (PRK) | Resultat
6.9 KROKOM (DM 10000m) | Resultat
5.9 LINKÖPING (DM 10000m) | Resultat
5.9 KÖPING (Arbogaserien 4) | Resultat
5.9 LINKÖPING (DM 10000m) | Resultat
5.9 VÄXJÖ/V-K (Kasttävling) | Resultat
4-20.9 ÅHUS (Öppna Åhusmästerskapen) | Resultat
4.9 STOCKHOLM/S (Fredrikshofsspelen) | Resultat
3.9 TROLLHÄTTAN (Medeldistanssprintern) | Resultat
2.9 MORA (Moraspelen) | Resultat
2.9 ALVESTA (Mini-LM) | Resultat
2.9 UPPSALA (Uppsalakastet 5) | Resultat
2.9 LIDKÖPING (Vänerspelen) | Resultat
1-2.9 LINKÖPING (UDM-VDM) | Resultat
1-2.9 ALVESTA (DM mångkamp) | Resultat
1-2.9 KUNGSBACKA (Kungsbackaspelen) | Resultat
1-2.9 TÄBY (Täby Open) | Resultat
1.9 TRELLEBORG (VDM) | Resultat
31.8-2.9 LUND (Sydsvenska Ungdomsspelen) | Resultat
Skånes snabbaste 12-åring:
http://www.ifklund.se/SUS/SUS%202012/Sksnbb12.htm
31.8-1.9 UDDEVALLA (Kraftmätningen final) | Resultat
29-30.8 SÄTRA (DM stafett) | Resultat
29.8 MOTALA (DM stafett) | Resultat
28.8 MÄRSTA (UDM diskus/slägga) | Resultat
Resultattävling:
http://www4.idrottonline.se/ImageVaultFiles/id_468514/cf_57129/Resultatt-vling_M-rsta_20120828_-_Resultat.PDF
28.8 SKELLEFTEÅ (DM 10000m) | Resultat
28.8 GÄVLE (DM 10000m) | Resultat
28.8 ÖSTERSUND (ÖPiaden 5 + DM) | Resultat
28.8 KARLSKRONA (DM 10000m) | Resultat
28.8 BOLLNÄS (TS Cup) | Resultat
26.8 KARLSKOGA (Nobelspelen) | Resultat
26.8 VILLSTAD (Kräftspelen) | Resultat
26.8 UPPSALA (UNT-cupen) | Resultat
25.8 ESKILSTUNA (JDM-UDM 2) | Resultat
25-26.8 NORRKÖPING (Surbullespelen) | Resultat
25-26.8 MALMÖ/He (Heleneholmsspelen) | Resultat
25-26.8 PITEÅ (Norrlands 13-14 år) | Resultat
25.8 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap ungdom) | Resultat
25.8 NYBRO (Hindenspelen) | Resultat
25.8 SKARA (Skarakampen) | Resultat
24-25.8 VISBY (B7 Games) | Resultat
24.8 ESKILSTUNA (JDM-UDM 1) | Resultat
23.8 ARBOGA (Arbogaserien 3) | Resultat
22.8 NORRTÄLJE (Roslagsmästerskap ungdom) | Resultat
22.8 VÄXJÖ/V-K (Kasttävling) | Resultat
21.8 GÄVLE (Mini-Cup) | Resultat
21.8 UMEÅ (Nolia Cup 2 + DM) | Resultat
18.8 HAGFORS (IK Vikings Ungdomsspel) | Resultat
18-19.8 STOCKHOLM/S (DN Galan Youth) | Resultat
18-19.8 LERUM (Stonehill Games) | Resultat
18-19.8 VARBERG (Getabockspelen) | Resultat
18.8 TIMRÅ (NU-spelen) | Resultat
18.8 FALKÖPING (Odenspelen) | Resultat
18-19.8 KROKOM (Waplanspelen) | Resultat
Dag 1
Dag 2: http://www3.idrottonline.se/ImageVaultFiles/id_477611/cf_69694/Sondag_Res-1.PDF
16.8 BOLLNÄS (Guldjakt) | Resultat
16.8 IGGESUND (Guldjakt) | Resultat
14.8 LIDKÖPING (DM hinder) | Resultat
14.8 HÄRNÖSAND (PRK) | Resultat
14.8 SKELLEFTEÅ (Happy Hour) | Resultat
14.8 YSTAD (Kretsmästerskap) | Resultat
14.8 HUDDINGE (Viking Line Games) | Resultat
14.8 JÖNKÖPING (Kretsmästerskap) | Resultat
13.8 UMEÅ (Löparnas Kväll 1) | Resultat
13.8 VÄXJÖ (Lag-UDM kval) | Resultat
12.8 SUNDSVALL (Extra WindSprint) | Resultat
11.8 MARIESTAD (DM 10000m) | Resultat
9.8 HEDESUNDA (Mini-Cup) | Resultat
9.8 STOCKHOLM/S (Långlöparnas Kväll) | Resultat
9.8 KARLSTAD (DM 10000m) | Resultat
8.8 NORRTÄLJE (McDonalds Cup) | Resultat
7.8 STOCKHOLM/S (Friidrottskväll - DM 3) | Resultat
7.8 YSTAD (Kretsmästerskap ungdom) | Resultat
7.8 KROKOM (ÖPiaden 4 + DM 2) | Resultat
6.8 NYBRO (Klubbtävling) | Resultat
5.8 TROLLHÄTTAN (DM 1) | Resultat
4.8 KARLSKRONA (A.Gustisspelen) | Resultat
4.8 KARLSTAD (Götas Ungdomsspel) | Resultat
4.8 NÄSSJÖ (Sisuspelen) | Resultat
4-5.8 VÄSTERÅS (Gurkspelen) | Resultat
4-5.8 LEKSAND (Leksands Sparbanksspel) | Resultat
2.8 ENSKEDE (Udda grenars kväll) | Resultat
1.8 SÖDERTÄLJE (Enhörna Challenge) | Resultat
1.8 LINKÖPING (Öppna KM 1500m) | Resultat
1.8 MOTALA (Vänortskamp) | Resultat
31.7 GÄVLE (DM 3) | Resultat
31.7 LJUSDAL (DM / TS Cup) | Resultat
29.7 HÖGBY (Lag-DM) | Resultat
28.7 FALUN (Bilmetrospelen) | Resultat
28-29.7 ARVIKA (Stjärnspelen) | Resultat
28-29.7 UDDEVALLA (Bohusspelen) | Resultat
28-29.7 SKELLEFTEÅ (Skelleftespelen + NLM) | Resultat
27-29.7 HÄSSLEHOLM (HAIS-spelen) | Resultat
27-28.7 FALUN (Mångkamp) | Resultat
26.7 STOCKHOLM/S (Friidrottskväll - DM 2) | Resultat
OBS: Kula på Stockholm/Ö
25.7 HUDDINGE (Källbrinksös 10) | Resultat
24-25.7 KARLSHAMN (Östersjöspelen) | Resultat
24.7 GÖTEBORG/S (A Night of Athletics) | Resultat
23.7 LERUM (Lerum 2012) | Resultat
23.7 VISBY (Resultattävling) | Resultat
22.7 SUNNE (Sunnespelen) | Resultat
22-23.7 HÖGBY (Ölandsmästerskap) | Resultat
21.7 UMEÅ (Kasttävling) | Resultat
20-22.7 GÄVLE (Valbo Games) | Resultat
Löpning
Hopp/kast: http://www5.idrottonline.se/ImageVaultFiles/id_505118/cf_87178/resultat_Teknik_VG2012_2.HTML
18.7 VÄXJÖ/V-K (Kasttävling) | Resultat
18.7 LULEÅ (Kvällstävling 3) | Resultat
18.7 HÄRNÖSAND (PRK) | Resultat
17.7 KUNGSBACKA (Släggtävling) | Resultat
17.7 KROKOM (ÖPiaden 3 + DM 1) | Resultat
15.7 SKELLEFTEÅ (Kasttävling 3) | Resultat
15.7 SÄTRA (Kasttävling) | Resultat
14.7 BOLLNÄS (Fortumspelen) | Resultat
14-15.7 HALMSTAD (Laxaspelen) | Resultat
14.7 FILIPSTAD (Ferlinkampen) | Resultat
13.7 HÖGBY (Ölandsspelen) | Resultat
12.7 SÄTRA (Kasttävling) | Resultat
11.7 KALMAR (Kalmar Sommarspel) | Resultat
11.7 KRISTIANSTAD (Sommarspelen) | Resultat
10.7 HÄRNÖSAND (PRK) | Resultat
7-9.7 GÖTEBORG/U (Världsungdomsspelen) | Resultat
4.7 OSKARSHAMN (Oskarshamnsspelen) | Resultat
4.7 STRÖMSUND (Dunderkastet) | Resultat
3.7 HUDDINGE (Källbrinksös 7) | Resultat
Tunga kast: http://www.proteamonline.se/storage/customers/465/editor/Kallbrinksoz_7_ku_sla_dis.pdf
2.7 VISBY (Resultattävling) | Resultat
1.7 EKSJÖ (DM 10000m) | Resultat
30.6-1.7 UPPSALA (Uppsalaspelen) | Resultat
30.6 HUDIKSVALL (Strands Ungdomsspel) | Resultat
30.6-1.7 UDDEVALLA (Bohuskampen) | Resultat
Extragrenar:
http://www.bdfif.se/attachments/article/1197/P11%20F11%20Veteraner%20Resultattävlingar.pdf
29.6 HUDDINGE (RR Memorial Mile) | Resultat
29.6-1.7 HELSINGBORG (Öresundsspelen) | Resultat
28.6 LEKERYD (Kasttävling) | Resultat
27.6 GÄVLE (DM 2) | Resultat
27.6 TIERP (Nordupplandsmästerskap 2) | Resultat
26.6 VÄXJÖ (Breddtävling) | Resultat
26.6 STOCKHOLM/S (Sommarspelen) | Resultat
26-27.6, 3-4.7 LIDKÖPING (Lidköpingsmästerskap) | Resultat
26.6 TIMRÅ (Kasttävling) | Resultat
26.6 SÖDERHAMN (DM / TS Cup) | Resultat
26.6 HUDDINGE (Källbrinksös 6) | Resultat
25-26.6 KARLSHAMN (DM) | Resultat
25.6 GÄVLE (DM 1) | Resultat
25.6 STOCKHOLM/S (Friidrottskväll/Öppna DM 1) | Resultat
25.6 YSTAD (Kretsmästerskap 2) | Resultat
24.6 KUNGÄLV (Trekungamötet) | Resultat
Löpning
Hopp/kast: http://www3.idrottonline.se/ImageVaultFiles/id_471349/cf_69694/Resultat_Trekunga_2012_hopp_och_kast.HTM
21.6 ÄRLA (Släggtävling) | Resultat
21.6 LERUM (En Midsommarnattsdröm) | Resultat
21.6 UMEÅ (Kasttävling) | Resultat
20.6 SÖDERTÄLJE (Enhörna Challenge) | Resultat
20.6 VÄSTERÅS (Stavtävling) | Resultat
20.6 HALLSBERG (DM 10000m) | Resultat
20.6 ÖSTERSUND (ÖPiaden 2) | Resultat
20.6 ESLÖV (Kasttävling) | Resultat
20.6 LULEÅ (Kvällstävling 2) | Resultat
20.6 JÖNKÖPING (Vätterspelen) | Resultat
20.6 VÄRNAMO (Öppna KM 5000m) | Resultat
20.6 LINKÖPING (Öppna KM 800m) | Resultat
19.6 BOLLNÄS (DM / TS Cup) | Resultat
19.6 HUDDINGE/J (Källbrinksös 5) | Resultat
Kast
Stav Källbrinks IP: http://www.proteamonline.se/storage/customers/465/editor/Kallbrinksos_5_stav.xls
19.6 VÄXJÖ (Kultävling) | Resultat
19.6 UMEÅ (Nolia Cup 1) | Resultat
18.6 JÄRVSÖ (Guldjakt) | Resultat
18.6 LULEÅ (DM 10000m) | Resultat
18.6 UPPSALA (UDM 3) | Resultat
18-19.6 NORRKÖPING (DM) | Resultat
Dag 2
18-19.6 NORRKÖPING (DM) | Resultat
Dag 1
18.6 GÖTLUNDA (Arbogaserien 2) | Resultat
17.6 ANGERED (Angeredsspelen) | Resultat
17.6 ÖRBYHUS (Örbyhusspelen) | Resultat
17.6 VÄRNAMO (WSK-spelen) | Resultat
17.6 SUNDSVALL (WindSprint) | Resultat
17.6 ESKILSTUNA (Ekängens Ungdomsgala) | Resultat
17.6 HERRLJUNGA (Kullings-spelen) | Resultat
16-17.6 SUNDSVALL (MittNorden Cup) | Resultat
16-17.6 BOTTNARYD (Bottnarydskastet) | Resultat
16.6 LIDKÖPING (Lilla Vänerspelen) | Resultat
16-17.6 KARLSKRONA (Rosenbomspelen) | Resultat
16.6 ÖREBRO (Örebro Ungdomsgala) | Resultat
16.6 HABO (Habo Challenge) | Resultat
16.6 UDDEVALLA (DM) | Resultat
15-17.6 HUDDINGE (Huddingespelen) | Resultat
14.6 UPPSALA (UDM 2) | Resultat
14.6 SKELLEFTEÅ (PRK 4) | Resultat
14-17.6 GÄVLE (INAS European Championships) | Resultat
13.6 BOLLNÄS (Guldjakt) | Resultat
13.6 NORRTÄLJE (VDM) | Resultat
13.6 ESLÖV (Kasttävling) | Resultat
12.6 HUDDINGE/J (Källbrinksös 4) | Resultat
12.6 LEKSAND (DM 5000m) | Resultat
12.6 HUDIKSVALL (DM / TS Cup) | Resultat
12.6 SKELLEFTEÅ (PRK 3) | Resultat
12.6 LERUM (Kvilles Vårtävling) | Resultat
11.6 LULEÅ (Kvällstävling 1) | Resultat
11.6 IGGESUND (Guldjakt) | Resultat
10.6 UMEÅ (Campusspelen) | Resultat
10.6 FRÄNDEFORS (Frendevispelen) | Resultat
10.6 KATRINEHOLM (Katrineholmsspelen) | Resultat
10.6 KUNGSBACKA (Kraftmätningen kval) | Resultat
10.6 JÖNKÖPING (Kraftmätningen kval) | Resultat
10.6 ALVESTA (Virdaspelen) | Resultat
9-10.6 VELLINGE (Finish Games) | Resultat
9-10.6 KÖPING (Västra Mälardalsspelen) | Resultat
Dag 2: http://www6.idrottonline.se/imagevaultfiles/id_474986/cf_69694/resultat_s-ndag.htm
9-10.6 KIL (Stefan Holm-spelen) | Resultat
9.6 PITEÅ (Kraftmätningen kval) | Resultat
9.6 SKELLEFTEÅ (Kasttävling 2) | Resultat
9.6 STOCKHOLM/S (Stadionfesten) | Resultat
9.6 KVARNSVEDEN (DT-spelen) | Resultat
9.6 KUNGÄLV/S (Trekungakastet) | Resultat
9.6 LINKÖPING (Filbyterspelen) | Resultat
9.6 VARBERG (Kasttävling) | Resultat
9.6 UPPSALA (Uppsalakastet 4) | Resultat
8-10.6 SOLLENTUNA (SAYO) | Resultat
7.6 SKELLEFTEÅ (PRK 2) | Resultat
7.6 HELSINGBORG (VDM) | Resultat
6.6 LUDVIKA (Ludvikaspelen) | Resultat
6.6 TROLLBÄCKEN (Tyresö Ungdoms- och Veteranspel) | Resultat
Kvinnligt: http://www2.idrottonline.se/ImageVaultFiles/id_435449/cf_359/Resultat_Flickor.PDF
6.6 SKARA (SkaraRacet) | Resultat
6.6 LILLA EDET (Edetspelen) | Resultat
6.6 SÖDERTÄLJE (Kringelspelen) | Resultat
6.6 UPPSALA (Uppsalakastet 3) | Resultat
5.6 HUDDINGE/J (Källbrinksös 3) | Resultat
5.6 SÄTRA (Femkamp) | Resultat
5.6 HUDDINGE/J (Källbrinksös 3) | Resultat
5.6 SKELLEFTEÅ (PRK 1) | Resultat
4.6 HUDIKSVALL (Guldjakt) | Resultat
3.6 ÖREBRO (Swedish Pole Vault Challenge) | Resultat
OBS: Två av poolerna genomfördes inomhus p g a dåligt väder.
3.6 OLOFSTRÖM (Contactspelen) | Resultat
3.6 HUDDINGE/J (Kastfemkamp) | Resultat
3.6 ÖSTERSUND (Storsjöspelen) | Resultat
3.6 HALLSBERG (Stocksäterspelen) | Resultat
3.6 KLIPPAN (Bedaspelen) | Resultat
2-3.6 JÖNKÖPING (DM) | Resultat
2-3.6 UMEÅ (DM) | Resultat
2.6 ÖSTERSUND (Långa Kast 4) | Resultat
2.6 TRELLEBORG (Trelleborgsspelen) | Resultat
2.6 NORRKÖPING (Tjalvespelen) | Resultat
2.6 TORSBY (Boregalan) | Resultat
2.6 SANDVIKEN (Högbospelen) | Resultat
2-3.6 SÄTRA (Sätraspelen) | Resultat
Dag 2:
http://www.friidrottsresultat.se/2012/satraspelen/index2.php
2-3.6 SÄVEDALEN (Sävedalsspelen) | Resultat
2-3.6 BODEN (Bodens Sommarspel) | Resultat
31.5 LJUSDAL (Guldjakt) | Resultat
29.5 JÖNKÖPING (Råslättspelen) | Resultat
29.5 KIL (DM löpning) | Resultat
29.5 ESKILSTUNA (Eskilstunaserien 4) | Resultat
29.5 HUDDINGE (Källbrinksös 2) | Resultat
Hoppgrenar: http://www.proteamonline.se/storage/customers/465/editor/Kallbrinksos_2_hojd_stav.xls
29.5 SÖDERHAMN (TS Cup) | Resultat
27.5 TIMRÅ (Kasttävling) | Resultat
27.5 KARLSKOGA (Värmlandsserien) | Resultat
27.5 TROLLHÄTTAN (McDonaldsspelen) | Resultat
27.5 LUND (Kraftmätningen kval) | Resultat
26.5 INGARÖ (Klubbkampen) | Resultat
26.5 FINSPÅNG (Grosvadskampen) | Resultat
13 år och yngre: http://www5.idrottonline.se/imagevaultfiles/id_493648/cf_87178/resultat_grosvadskampen_2012_m-ngkamp.pdf
26-27.5 LERUM (Lerumskampen) | Resultat
26.5 EKERÖ (Mälaröspelen) | Resultat
26-27.5 NYKÖPING/TROSA (Mästermöte i kast) | Resultat
Dag 1: Nyköping
Dag 2: Trosa
26.5 NYBRO (Lag-UDM) | Resultat
26-27.5 ENSKEDE (UDM 12-14 år) | Resultat
26.5 SÄTER (Säterspelen) | Resultat
26.5 TRANÅS (Lag-UDM) | Resultat
25.5 VÄXJÖ (Gunnar Petterssons Minne) | Resultat
24.5 GÖTEBORG/R (KM 1000m) | Resultat
24.5 UDDEVALLA (Vårpremiären) | Resultat
24.5 UPPSALA (UDM 1) | Resultat
24.5 TYRINGE (Snapphanekampen 2) | Resultat
23.5 NORRTÄLJE (Bästa 5:an) | Resultat
23.5 ARVIKA (DM hopp) | Resultat
23.5 VÄXJÖ (Smålandsspelen) | Resultat
23.5 ÄRLA (Eskilstunaserien 3) | Resultat
22.5 HUDDINGE/J (Källbrinksös 1) | Resultat
22.5 MALMÖ/He (VDM 800m) | Resultat
21.5 MÄRSTA (Resultatävling) | Resultat
21.5 ÖSTERSUND (Långa Kast 3) | Resultat
21.5 FELLINGSBRO (Arbogaserien 1) | Resultat
20.5 KRISTINEHAMN (Brokampen) | Resultat
20.5 OSKARSHAMN (Majspelen) | Resultat
19.5 SÖDERHAMN (Niklas Minne) | Resultat
19.5 FLEN (Violspelen) | Resultat
19.5 SKELLEFTEÅ (Kasttävling 1) | Resultat
19.5 SÄTRA (Sundbybergs Ungdomsspel) | Resultat
19.5 SKRUV (Marknadsspelen) | Resultat
19-20.5 ESLÖV (Findus Pannkaksspel) | Resultat
19.5 ÖRBYHUS (Nordupplandsmästerskap 1) | Resultat
17.5 ENSKEDE (Kraftmätningen kval) | Resultat
17.5 VILLSTAD (B-Tex Cup) | Resultat
17.5 FALUN (En Vårtävling) | Resultat
17.5 NYKÖPING (Kraftmätningen kval) | Resultat
17.5 YSTAD (Ystadspelen) | Resultat
17.5 GLANSHAMMAR (GIF-spelen) | Resultat
17.5 TORSBY (DM kast) | Resultat
16.5 VALLENTUNA (Arenamilen) | Resultat
15.5 UPPSALA (Kvällskampen / UDM) | Resultat
15.5 ÖSTERSUND (ÖPiaden 1) | Resultat
15.5 HUDIKSVALL (DM 10000m) | Resultat
14.5 GÖTEBORG/S-K (Slägg/diskustävling) | Resultat
14.5 HÄSSLEHOLM (Snapphanekampen 1) | Resultat
14.5 HÄSSLEHOLM (Snapphanekampen 1) | Resultat
13.5 ÄNGELHOLM (Ängelholmsspelen) | Resultat
13.5 DANDERYD (Danderyds Ungdomsspel) | Resultat
13.5 GÄVLE (IF Skade-spelen) | Resultat
13.5 MOTALA (Platenspelen) | Resultat
12.5 YSTAD (Kretsserien) | Resultat
12-13.5 BÅLSTA (Vårkastet) | Resultat
12.5 TÄBY (Täby Vårspel) | Resultat
12.5 SKARA (Skaraborgskampen) | Resultat
12.5 LAHOLM (Laholmskampen) | Resultat
12.5 VÄSTERÅS/Ap (Kasttävling) | Resultat
10.5 LJUSDAL (Löparserien) | Resultat
10-13.5 HUDDINGE/J & SÄTRA (VDM) | Resultat
10.5: Huddinge/J
12-13.5 Sätra
9.5 NORRTÄLJE (4H-spelen) | Resultat
8.5 KARLSKRONA (VM-milen) | Resultat
8.5 NORRKÖPING (Vårkväll på Borgsmo) | Resultat
8.5 SKÖVDE (Resultattävling) | Resultat
8.5 ENSKEDE (Speedy Gonzalezs) | Resultat
8.5 MOTALA (Resultattävling) | Resultat
7.5 ÖSTERSUND (Långa Kast 2) | Resultat
7.5 GILLBERGA (Eskilstunaserien 1) | Resultat
7.5 MALMÖ/He (KM 1500m) | Resultat
6.5 HUDDINGE (Kasttävling) | Resultat
6.5 HÄSSLEHOLM (Vårkampen) | Resultat
6.5 KARLSHAMN (Listermästerskapen) | Resultat
5.5 STOCKHOLM/S (Brommaspelen) | Resultat
5.5 SÄTRA (Hellaskastet) | Resultat
5-6.5 MÖLNDAL (Kasta Loss) | Resultat
5.5 JÖNKÖPING (Junespelen) | Resultat
3.5 GÖTEBORG/R (Öppna KM Långdistans) | Resultat
2.5 ÖSTERSUND (Långa Kast 1) | Resultat
2.5 GLANSHAMMAR (Träningstävling) | Resultat
1.5 MOTALA (Invigningstävling) | Resultat
1.5 LUND (DM-VDM 3000m) | Resultat
1.5 UPPSALA (Uppsala-kastet 2) | Resultat
30.4 GÄVLE (Karl Högqvist-kastet) | Resultat
29.4 SOLLENTUNA (Turebergskastet) | Resultat
29.4 TRELLEBORG (Palmkastet) | Resultat
29.4 GÄVLE (Uno Holmgren-kastet) | Resultat
28.4 HUDDINGE/J (Back on Field) | Resultat
28.4 HUDDINGE/J (Back on Field - kastfemkamp) | Resultat
28.4 TRELLEBORG (Startskottet) | Resultat
28.4 BORÅS (Kasttävling) | Resultat
23.4 GÖTEBORG/S-K (Slägg/diskustävling) | Resultat
21.4 GÄVLE (Vårskuttet) | Resultat
15.4 UPPSALA (Uppsala-kastet 1) | Resultat
9/15.4 ÅHUS (Påskkastet) | Resultat
9.4 VISBY (Påskkastet) | Resultat
31.3 GÖTEBORG/S-K (Släggtävling) | Resultat
17.3 KARLSTAD/MÄ (Första Chansen) | Resultat
1.3 TORSBY (Marskastet) | Resultat
7.1 BORÅS (Kasttävling) | Resultat